Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Rekord dla Niepodległej”. Dnia 9 listopada o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy wspólnie 4 zwrotki hymnu narodowego.
Poprzedziliśmy to akademią, podczas której uczniowie klasy II FLO wraz z opiekunem Panem Zbigniewem Milkiewiczem, przypomnieli o najważniejszych wydarzeniach związanych z odzyskiwaniem niepodległości.
Dziękujemy!
Ostatnie wpisy
-
Marsz dla Życia 2026 26 maja, 2026 -
Zaproszenie na konferencję 5 maja, 2026 -
Uroczystość ukończenia Szkoły 5 maja, 2026 -
Zobacz co działo się u nas w ostatnim czasie 30 kwietnia, 2026 -
Drzwi Otwarte 9 kwietnia, 2026
Kategorie
- Biblioteka (10)
- Imprezy (2)
- Konkursy (3)
- Ogłoszenia (8)
- Uroczystości (7)
- Wszystkie newsy (247)




